top of page
DSC01681s.jpg

Our trailers

Proponowane przez nas pojazdy można bez problemu porównać do domu na kółkach. Dzięki nim nawet podczas dalekich podróży nie musisz rezygnować z ulubionych udogodnień. Kempingowe przyczepy Everest zapewniają niezależność w odkrywaniu nowych miejsc, a przy tym możliwość oszczędzania na noclegach.

Dlaczego warto wybrać przyczepy Everest?

Dostępne na naszej stronie pojazdy kempingowe wyróżniają się dzięki swojej różnorodności i lekkości. Przyczepy Everest to doskonałe rozwiązania zarówno dla podróżujących samotnie, jak i w większym gronie. Ponadto większość z nich została zaprojektowana z użyciem nowoczesnych technologii, które dodatkowo wpływają na komfort w czasie wyjazdu. Przykładem takiego udogodnienia są izolowane płyty typu sandwich, zapewniające optymalną termoizolację lub zastosowanie skosów aerodynamicznych, dzięki którym przyczepa kempingowa Everest jest zwrotna i łatwo nią manewrować.

Charakteryzacja dostępnych modeli przyczep kempingowych Everest

Nasza oferta została skomponowana tak, aby każdy mógł u nas znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Jeśli szukasz pojazdu, który wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i świetnie sprawdza się nawet w przypadku niewielkich samochodów, polecamy Ci przyczepę kempingową Everest Microcamp. Jeśli natomiast zależy Ci na nieco większej przestrzeni do odpoczynku, sprawdź model Minicamp. Jest to doskonała opcja dla par lub podróżujących we troje, ponieważ oferuje funkcjonalność w kompaktowej formie. Dla osób szukających wyjątkowej wytrzymałości na bezdrożach stworzyliśmy Off-Road MT Camp.

Jak dobrać idealną przyczepę kempingową Everest?

Podczas wyboru konkretnego modelu musisz kierować się własnymi zwyczajami podróżniczymi oraz liczbą osób, które zazwyczaj towarzyszą Ci w trasie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół specjalistów służy pomocą, oferując indywidualne doradztwo w zakresie przyczep kempingowych Everest.

Odkryj nowe możliwości z przyczepami kempingowymi Everest i ciesz się komfortem i pełną swobodą, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od celu Twojej podróży nasze rozwiązania zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami już dziś, aby znaleźć dla siebie idealny model.

bottom of page