top of page
DSC01681s.jpg

Our trailers

We manufacture and distribute differrnt trailers

  •  camping

  •  tourist 

  •  expedition 

  •  freight. 

We represent different manufacturers. In our offer you will find Niewiadow and Caretta trailers.

See  www.caretta.pl for more details ​

Do you dream of a road trip without having to arrange accommodation in each destination? The car trailers available from us are the perfect option for everyone who loves traveling on their own terms. Relaxed, unhurried or intense, sporty - regardless of your style of rest, the caravan will allow you to experience a truly great holiday. Our offer includes models tailored to both different types of cars and the expectations of travelers. We especially recommend light models, which are suitable for small, electric or hybrid cars.

Stawiamy na różnorodność - u nas znajdziesz przyczepę dla siebie!

Duże i małe, w stylu teardrop lub klasyczne – nasze przyczepy zadowolą nawet najbardziej wymagających. Układając ofertę, duży nacisk kładliśmy na jej różnorodność. Dlatego właśnie oprócz modeli marki Everest, dostarczamy klientom przyczepy teardrop Caretta producenta Basoglu Caravan oraz najnowsze pojazdy fabryki Niewiadów takie jak: n-Cross czy n-Sport. Projekty dostępne na naszej stronie przypadną do gustu zarówno poszukującym przyczep lekkich w wersji mini, jak i organizującym wyjazd w większym gronie lub zwolennikom wypraw off-road.

Nowoczesne udogodnienia dla podróżujących przyczepami

Wydawać by się mogło, że dom na kółkach ma pewne ograniczenia. Innowacyjne projekty przyczep stanowią wygodną opcję nawet dla tych, którzy nie wyobrażają sobie korzystania z łazienki na kempingach. Niektóre dostępne u nas modele przyczep kempingowych posiadają prysznic z ciepłą wodą i kasetową toaletę. Wyposażenie aneksu może stanowić kuchenka gazowa, lodówka oraz umywalka. Wszystkie nasze przyczepy w wersji lekkiej lub klasycznej występują w szerokiej gamie wariantach udogodnień.

Praktyczne rozwiązania dla małych samochodów

Posiadając niewielki pojazd, nie musisz rezygnować z podróżowania z przyczepą kempingową. Przyczepa lekka to specjalny wariant dla właścicieli małych, elektrycznych i hybrydowych samochodów.  Aby się upewnić, że Twój pojazd poradzi sobie z dodatkowym obciążeniem, musisz sprawdzić pozycję O.1 lub O.2 w dowodzie rejestracyjnym samochodu, która informuje o dopuszczalnej masie całkowitej przyczepy z hamulcem. Przyczepa lekka czyli o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 750kg jest atrakcyjna nie tylko ze względu na niską masę, ale również łatwiejsze manewrowanie oraz znacznie mniejsze wymagania odnośnie garażowania. Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią do przechowywania pojazdu, przyczepa lekka będzie dla Ciebie idealnym wyjściem.

Lekka nie oznacza gorsza – dlaczego warto wybrać nasze modele mini?

Wszystkie nasze przyczepy mają długą listę zalet i sprawdzają się w wielu różnych okolicznościach. Przyczepy lekkie z jednej strony są wygodne w trasie i łatwe w przemieszczaniu się, a z drugiej – charakteryzują się szeregiem udogodnień znanych z klasycznych dużych przyczep kempingowych. Przyczepy lekkie nie muszą przechodzić okresowych przeglądów technicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przyczep kempingowych, gdzie znajdziesz poglądowe zdjęcia oraz szczegółowe opisy.

bottom of page